Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Tayna sërish me imazhe provokuese, kësaj radhe në fokus këmbët e gjata

Rep-artistja e njohur, Doruntina Shala, e njohur ndryshe si Tayna, është duke marrë vëmendje të vazhdueshme.

Përmes projekteve muzikore ajo veçse e ka dëshmuar se qëndron në top lista, por edhe me postime të përditshmërisë është dukë bërë bujë në rrjet.

Kjo pasi së fundmi ajo ka sjellë një sërë imazhe duke pozuar topless, të cilat morën pëlqime e komente të shumta.

https://www.instagram.com/p/CGkWOnTgiJM/?utm_source=ig_web_copy_link

Por, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur me një bluzë të thjesht, ndërsa ka vënë në fokus këmbët e gjata.

“Shawty me këmbë të gjata, ajo nuk ec, ayy”, ka shkruar ajo në përshkrim.

https://www.instagram.com/p/CGhbHAughUh/?utm_source=ig_web_copy_link

Paraqitja e saj në thelb ka qenë modeste, pasi flokët vetëm i ka lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh ka zgjedhur ngjyra më të lehta.

Ndërsa po i mahnit fansat me poza atraktive, “Qe Qe” është projekti i fundit, që deri më tani ka arritur 15 milionë klikime në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...