Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Tayna shpenzon 12 mijë euro në një veshje ditore

Për shkak të anulimit të koncerteve në këto kohë të krizës globale, shumica e artistëve kanë zgjedhur që të udhëtojnë.

Njëra prej tyre është rep-artistja Tayna, e cila po shijon pushimet në një restorant mjaft luksoz.

Ajo nga vendi ku po qëndron ka sjellë imazhe të shumta në rrjetin social Instagram, teksa ka marrë komente të shumta.

Në dukjen e fundit, Tayna duket se ka shpenzuar mjaft para për tu dukur me stil, ndërsa shuma arrin 12 mijë euro.

Këtë e ka bërë të ditur faqja Shqipe.Closet, ndërsa bën të ditur se çmimi më i lartë i takon orës ‘Rolex’ me 11 mijë dollarë.

Tayna e ka zakon të mos kursehet në pozat e reja, duke theksuar kështu linjat perfekte trupore.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...