Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Tayna vjen atraktive në disa poza me bikini

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, duket se po kalon një kohë të mirë në Shqipëri.

Bukuroshja, e cila numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale, siç shihet po kalon një ditë të mirë në një nga vendet bregdetare.

Ajo së fundmi ka ndarë disa poza atraktive, në të cilat thekson linjat e bujshme trupore në bikini të zeza.

Me flokët e lëshuara e me pak grim, Doruntina Shala (emri i vërtetë) ka arritur të marrë gjithë vëmendjen.

“Oh unë mos vdeksha kurrë”, ka qenë përshkrimi i imazheve.

Ndërkohë, në hapësirën për komente nuk munguan komplimentet dhe reagimet pozitive nga miqtë e ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Oh un mos vdeksha kurre😛

A post shared by Tayna (@tayna) on

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...