Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Të shtëna me armë në Durrës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës në afërsi të një lokali në lagjen nr 13. dhe dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë për në spital, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tyre.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...