Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Telefonat OnePlus: Aplikacioni Facebook nuk mund të fshihet nga telefoni

Përdoruesit e OnePlus janë mërzitur nga aplikacionet e parainstaluara në Facebook, të cilat nuk mund të hiqen.

Përdoruesit e OnePlus kanë një shqetësim të madh, veçanërisht vitet e fundit, transmeton Telegrafi.

Askush nuk është i lumtur për aplikacionet që nuk mund të çinstalohen dhe marrin hapësirë ​​të panevojshme të ruajtjes.

Telefonat OnePlus vijnë me një pako të para-instaluar dhe aty është edhe Facebook.

Facebook App, Facebook App Manager dhe shërbimet Facebook janë integruar në sistemin operativ si aplikacione të sistemit në OnePlus 8, 8 Pro dhe telefonit të ri Nord.

Përdoruesit e OnePlus që duan të fshijnë paketën Facebook do të zhgënjehen.

Çfar saktësisht bëjnë aplikacionet e sistemit Facebook në sfond është e paqartë.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...