Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Tërmet 5.5 ballë godet Mavrovën në Maqedoninë e Veriut

Gostivar, 11 nëntor, Zhurnal.mk – Një tërmet me magnitudë 5.5 të shkallës Rihter sipas stacioneve gjeologjike ndërkombëtare ka ndodhë zonën e Gostivarit, respektivisht Mavrovës.

Tërmeti ndodhi saktë në ora 04:54 minuta me epiqendër afër Leunovës.

Tërmeti u ndje shume edhe ne disa qytete të Shqipërisë dhe Kosovës.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...