Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Tërmet në Shqipëri, epiqendra në Durrës

Një tërmet ka lëkundur Shqipërinë mëngjesin e sotëm.

Mësohet se epiqendra ishte në Detin Adriatik, 11 kilometra në Veriperëndim të Durrësit dhe 36 kilometra nga Tirana.

Thellësia e këtij tërmeti me magnitudë 3.5 të shkallë Rihter ishte 30 kilometra.

Ndërkohë ESMC i ka konsideruar lëkundjet të shkallës 3.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...