Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Thikë në gjoks përmbaruesit privat, dalin detajet e para

Goditet me thikë një përmbarues privat në Sarandë. Raportohet se B. Nela është plagosur në gjoks dhe aktualisht ndodhet në Urgjencën e spitalit Sarandë.

Policia Sarande

Ngjarja ndodhi ne Lagjen nr 1 ne Sarandë dhe sipas përmbaruesit, agresori ka qenë shtetasi A. C.

Përmbaruesi kishte shkuar për të dorëzuar njoftim për masë sigurie të 2 apartamenteve, kur është përballur me sulmin. 53-vjecari ndodhet jashte rrezikut për jeten.

Policia ka nisur hetimet.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...