Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Tjetër vetëvrasje! 64-vjeçari në Patos i jep fund jetës duke u vetëvarur

Patos-  Mëngjesin e sotëm një 64-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një dhomë pranë banesës së tij.

Kanë qenë familjarët e viktimës të cilët e kanë gjetur pa shenja jetë 64-vjeçarin.

Ndërkohë edhe në qytetin e Durrësit, një 75-vjeçar u vetëhodh nga kati i 7-të i pallatit duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi i policisë:

Gjatë mëngjesit të sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...