Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Treni godet një automjet nga Tetova në Radushë

Tetovë, 23 tetor – Dje rreth orës 17 ka ndodhur një aksident te stacioni hekurudhor në fshatin Radushë të Shkupit, ku treni ka go ditur një veturë me dy udhetarë.

Sipas MPB në veturë kanë qenë 44 vjeçari F.Q. Nga Tetova dhe bashkëudhëtari M.A. (56) poashtu nga Tetova.

Fatmirësisht ata kanë shpëtuar nga goditja e trenit, por me lëndimet e mara janë transferuar në spitalin e Tetovës.

Policia po heton rastin.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...