Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Unë votova”, ndjekësit kanë një pyetje për Kim Kardashian pas kësaj fotoje

Të gjithë duan të dinë se a e votoi Kim partnerin.

Kim Kardashian ashtu sikurse gjithë të famshmit e tjerë, në një mënyrë apo tjetrën është përfshirë në debatin e zgjedhjeve presidenciale në Amerikë.

Në këtë garë mori pjesë edhe Kanye West, i cili e pranoi publikisht humbjen por tha se do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme.

Pasi votoi, Kim dje publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën tregon se e kreu obligimin qytetar për të votuar.

https://www.instagram.com/p/CHJeXMRA4sx/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Por, komentet e shumta të fansave përmbanin pyetjen e njëjtë, ata donin të dinin nëse ylli televiziv votoi për bashkëshortin.

Megjithatë, ajo nuk preferoi që këtë gjë ta bënte të ditur publikisht. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...