Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Vajza nga Gjermania e cila që 15 vite nuk i ka prerë flokët, sot i ka 175 centimetra të gjata

Një vajzë e re e cila nuk i ka prerë plotë për plotë 15 vite, thotë se tani ato janë hiq më pak se 175 centimetra të gjata.

Stefanie Classen nga Dusseldorfi i Gjermanisë, ka dokumentuar udhëtimin e saj në Instagram se si gjithçka filloi me rritjen e flokëve, që gati sa nuk janë bërë dy metra, transmeton Telegrafi.

E i dashuri i saj 29-vjeç, Ralph Kopitz që me profesion është IT, i realizon të gjitha fotografitë e flokëve të saj të gjata që më pas i publikon në mediat sociale.

Stefanie thotë se gjithmonë flokët e gjata i kanë asocuar në bukuri, dhe si adoleshente kishte marrë vendim që të mos i prej flokët.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...