Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Vdes një vajzë dyvjeçare në Skenderaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, dyvjeçare është dërguar pa shenja jete në Shtëpinë e Shëndetit në Skenderaj.

Rasti ka ndodhur të martën, rreth orës 13:18 në Skenderaj.

“Raportohet se një fëmijë i moshës 2 vjeçare, i gjinisë femërore është sjellë pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit në Skenderaj. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thuhet në raportin policor.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa rasti është nën hetime.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...