Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Vëllai rrah motrën në Prishtinë, ndihmohet nga njerka

Një femër është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj dhe njerka.

Në raportin e Policisë së Kosovës, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:17, në Prishtinë.

Tutje në raport thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor nga lëndimet e  shkaktuara.

“Ankuesja femër kosovare raporton se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj i dyshuari mashkull kosovar dhe njerka e saj e dyshuara femër kosovare duke i shkaktuar lëndime trupore për te cilat lëndime i është ofruar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...