Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

VIDEO/ Donte të merrte arushin, 4-vjeçarja ngec brenda makinerisë së lodrave

Zjarrfikësit kanë arritur të shpëtojnë një vajzë 4-vjeçare që ishte bllokuar në një makineri lodrash në Kinën Lindore. Videoja, e filmuar në qytetin e Lishui në Provincën Zhejiang tregon vajzën e vogël, e cila teksa tenton të marrë një arush ngec brenda makinerisë.

E motra tenton të shpëtojë por më pas kërkon ndihmën e një gruaje. Më pas mbërrijnë zjarrfikësit, të cilët arrijnë ta shpëtojnë të voglën e cila fatmirësisht nuk kishte pësuar dëmtime. Zjarrfikësit i dërguan dy vajzat në polici pasi nuk gjetën dot kujdestarin e tyre.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...