Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Video virale ku Kryeministri Rama e përshëndet ministrin grek me “Ejvallah” kënduar nga Aziz Murati

Një video ku duket Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ministri grek Dendias dhe falenderimi që i bën z.Rama me fjalë “Ejvallah”, ka nisur të bëjë xhiron e rrjeteve soaciale. Në fakt duket sikur Kryeministri shqiptar po e përshëndet ministrin grek me këngën më të re të artistit Aziz Murati që mban po këtë titull.

Nuk ka dashur shumë që ndjekësit dhe fansat të bëjnë këtë lloj montazhi duke përdorur këngën e këngëtarit pasi Rama thotë këtë frazë. Kujtojmë që kënga më e re e Aziz Muratit ka ardhur pak ditë më parë e po pritet mjaft mirë, ndërsa klipi është xhiruar në Turqi nga produksioni Galaktika Pictures nën drejtimin e Bunjamin Kurtishi i cili është dhe menaxher i këngëtarit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...