Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vjen “Lifestyle” nga talenti i ri Shkodi

Një tjetër talent i ri por me të ardhme të sigurt është edhe Shkodi, i cili sapo ka publikuar një projekt të bukur muzikor. Kënga mban titullin ” Lifestyle” dhe është punuar nga Çelik Lipa dhe ka nisur të pritet mjaft mirë, duke synuar pse jo edhe tregun gjerman pasi reperi me origjinë nga Kosova jeton atje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...