Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Voziste motoçikletën me 160 km/h me një rrotë, nuk e dinte që pas kishte veturën civile të policisë britanike

Kamera e sigurisë brenda një veture të policisë britanike, ka kapur momentin kur një motoçiklist vozit me shpejtësi jashtëzakonisht të madhe dhe atë në vetëm një rrotë.

Lee Embleton, 51-vjeç, është filmuar nga policia duke bërë vozitje të rrezikshme në një autostradë, duke mos ditur se prapa kishte një veturë civile të policisë, transmeton Telegrafi.

Zyrtarët policorë po patrullonin në një autostradë në Gateshead, kur para tyre kaloi motoçiklisti që bën vozitje të rrezikshme – e sikur kjo të mos i mjaftonte voziste me njërën rrotë.

E për ta bërë edhe më të tensionuar situatën, pas tij shihet një motoçiklist tjetër që e ndjek nga pas – që duket se është mik i tij.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...