Agjencia Zhurnal.KS
Auto

Vozitja në rrugët me gropa dhe të mbushura me ujë, pamje të ngadalësuara dhe 4K

Mercedes Benz E-Class është një makinë jashtëzakonisht e fortë dhe ajo kësaj radhe u testua në disa rrugë mjaft të ashpra.

Një kanal në YouTube ka publikuar një video ku aty shihet se si testohet një Mercedes Benz E-Class në një rrugë mjaft të ashpër të Çikagos, shkruan Telegrafi.

Burri në video dëshiron të shoh sa sa do ti rezistonte këtyre rrugëve ky model.

Madje burri arrin të marrë edhe pamje mjaft të bukura.

Ai e filmon gjithë këtë eksperiment me pamje 4K. Sigurisht pas këtyre testimeve Mercedes Benz E-Class pëson mjaft dëme, sepse shihet se rrugët ku ajo testohet janë jashtëzakonisht të ashpra.

https://youtu.be/Wke296XzgWE

Postime të ngjashme

Një Lotus “i ri” i vitit 2013 shitet për 70.000 dollarë

S.B.

Prodhuesi më i madh i veturave në Kinë do të lansojë rivalin e Teslas

S.B.

Megane 2021 i prin rrugës elektrike të Renaultit

S.B.

Hyundai paralajmëron nxjerrjen në treg të modelit Alcazar

admin

Nis prodhimi i Audi Q4 e-tron

admin

Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...