Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Xiaomi shfaq telefonin me kamerën nën ekran!

Xiaomi zyrtarisht njofton se teknologjia e saj për kamerën nën ekran do të shfaqet së shpejti në treg.

Tani, kompania ka prezantuar një video promo nga kjo teknologji. Bëhet fjalë për një video të shkurtër vetëm 36 sekonda që tregon kamerën nën ekran.

Falë saj, Xiaomi do të mund të vijë me telefonin i cili ka korniza tepër të holla në telefon dhe kamerën nën ekranin pa notch.

Sipas burimeve të shumta të besueshme të informacionit, Xiaomi planifikon të lansojë këtë pajisje nga fillimi i vitit 2021.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...