Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Zbuluam parfumin e kampionit Krasniqi

Tashmë e duan të gjithë por e njohin edhe nga e gjithë bota, pasi është kampion por mbi të gjitha të gjithë shqiptarët krenohen me të. Po flasim për boksierin tashmë kampion bote shqiptarin Robin Krasniqi, por që ne zbulojmë edhe parfumin e tij të preferuar Gisada, ku në botë dhe europë është një ndër tre parfumet më të kërkuar. Vetë kampioni teksa poston një foto me këtë parfum ka shkruar : “Parfumi im më i dashur”. Robin Krasniqi vetëm pak ditë më parë është shpallur kampion bote në boksion profesionist duke u bërë kështu shqiptari i parë me këtë arritje të madhe.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...