Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Zëdhënësja e LSDM-së, pozitive me Covid-19

Shkup, 27 tetor – “Dëshiroj t’ju informoi se sonte mora rezultatin për testin Covid-19, me të cilën kam rezulzuar pozitive”, shkruan në rrjetin social Facebook, Bogdanka Kuzevska – zëdhënëse e LSDM-së.

Ajo thekson se tani për momentin ndjehet mirë dhe nuk ka simptoma. Ndërkaq nesër do të testohen bashkëshorti dhe fëmijët e saj.

Kuzevska ishte në forumin digjital të organizuar nga LSDM-së, pas së cilës Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski u diagnostifikua me virusin korona.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...