Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Zekiri, Llukarevska dhe Rexhepi japin dorëheqje nga posti i deputetit

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Deputetët Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska nga LSDM dhe Bajram Rexhepi nga BDI kanë dhënë dorëheqje dorëheqje në Parlament.

Dorëheqjet vijnë pasi të tre do të marrin poste në drejtori përkatëse.

Në seancën e sotme përpos dorëheqjeve të tyre do të konstatohet edhe dorëheqja e deputetit të VMRO-DPMNE-së, Igor Durllovski.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...