Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Zhduket një djalë nga Fushë Kosova

Një person nga Fushë Kosova ka njoftuar se vëllai i tij është zhdukur.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e 27 nëntorit, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

“Fushë  Kosovë 27.11.2020-10:00.  Me 01.12.2020 një  mashkull kosovar ka raportuar se vllau i tij mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij”, njofton Policia.

Ndërkohë, është bërë e ditur se rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...