Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Zhduket pa lënë gjurmë një 51-vjeçar nga Kurbini, policia në kërkim prej disa ditësh

51-vjeçari Mark Daka nga fshati Gurez rezulton i zhdukur prej disa ditësh.

Lajmin e kanë dhënë të afërmit e tij, të cilët kanë thënë se 51-vjeçari Daka prej disa vitesh rezulton me probleme mendore.

Ai ka qenë i strehuar tek motra e tij në Lushnje ndërsa mësohet se edhe më herët ka patur episode duke u larguar pa njoftuar.

Të afërmit e tij tregojnë se Policia e Kurbinit menjëherë pas informacionit të zhdukjes së 51- vjeçarit janë  vënë në kërkim, gjithashtu dhe banorët e zonës dhe të afërmit e familjes, por deri tani pa rezultat.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...