Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Zjarr në një shtëpi në Haraçinë

Shkup, 23 tetor – Një shtëpi në Haraçinë është përfshirë nga flakët rreth orës 19:00., kurse informacionet e fundit flasin edhe për një tjetër shtëpi që është kapluar nga flaskët.

Zjarrëfikësit po mundohen që të lokalizojnë zjarrin. Nga atje thanë për televizionin Klan M se në vendngjarje janë dërgar 6 automjete zjarrfikësish. Sipas informacioneve të para nga atje, bëhet fjale për djegie të kulmit.

Në polici akoma nuk është paraqitur rasti. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është dëmi material.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...