Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Zjarri djeg dy shtëpi në Kumanovë

Kumanovë, 8 nentor – Një zjarr ka shpërthyer gjatë natës në dy shtëpi familjare në lagjen “Cigllana” të Kumanovës, kanë bërë të ditur nga Njësiti territorial kundër zjarreve. Zjarrfikësit kanë intervenuar dy orë në shuarjen e zjarrit.

“NjTKZ Kumanovë natën e kaluar te vendi ‘Cigllana’ regjistrojnë interevenim në dy shtëpi, ndërsa është intervënuar nga ora 02:02 deri ora 04:10 me dy automjete kundër zjarreve dhe gjashtë zjarrfikës”, kanë njoftuar nga Njësiti kundër zjarreve në Kumanovë. Kompetentët do të vërtetojnë arsyet për shpërthimin e zjarrit si dhe dëmin material.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...