Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Zjarri kaplon Sekretariatin për Çështje Evropiane

Shkup, 9 shtator, Zhurnal.mk – Diku pak para orës 07:00 më saktë në ora 6 e 55 minuta zjarrfikësit kanë marr telefonat nga ku informohen se ka rënë zjarr në Sekretariatin për Çështje Evropianë. Me shume se 4 makina zjarrfikëse janë në vendngjarje, shkruan Alsat-M

Zjarrfikësit po bëjnë përpjekje për shuarjen e zjarrit. Nga jashtë duket se zjarri është lokalizuar, mirëpo rreth 5 zjarrfikës siç shihet ne video, kanë hyr në hyrjen kryesore të Sekretariatit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...